• Royal Horse
  • Блог
  • Перше знайомство з конем: як викликати довіру і налагодити контакт

Перше знайомство з конем: як викликати довіру і налагодити контакт

Багато хто навіть маючи величезне бажання навчитися їздити верхи, відчувають страх і сумніви. Найкращий спосіб позбутися від них - записатися в школу верхової їзди, в якій вам допоможуть досвідчені тренери. Але перш ніж сісти в сідло, вам необхідно познайомитися з конем, подружитися з ним. І повірте, процес знайомства буде не менш захоплюючим, ніж сама верхова їзда.

І так, ви прийшли з тренером до коня, на якому будете навчатися верховій їзді. Навчальні коні, як правило, дружелюбно налаштовані. Підходьте до коня повільно, без різких рухів. Завжди підходите тільки спереду, адже позаду у нього сліпа зона, а людина, що виникла з нізвідки може налякати коня, і отримати удар копитами. Поговоріть з конем, скажіть йому кілька ласкавих слів, говоріть спокійно, але при цьому впевнено. Нехай кінь звикне до вашого голосу, запам'ятає його.
Заздалегідь підготуйте ласощі для коня. Це може бути яблуко, морква, шматочок цукру, курага або сухарик. Але краще, звичайно, уточнити у вашого тренера, що саме любить кінь. Обережно простягніть руку долонею вгору, стиснувши пальці, і почастуйте коня. Після частування кінь, швидше за все, почне вас обнюхувати. Йому потрібно запам'ятати ваш запах, розрізняти його серед інших, і повірте, він вас вже ніколи не сплутає з кимось іншим.
Тепер ви можете погладити коня, ласкаво потріпати або почухати його шию, адже ці тварини дуже люблять ласку. Можете вважати, що ви подружилися, якщо кінь дозволяє вам чіпати його морду, особливо область біля очей і вух.
Також ми рекомендували б вам почистити коня - це неймовірно цікавий процес, при цьому для нього дуже приємний. Адже прояв турботи - це кращий спосіб налагодити контакт і подружитися з конем.
Як бачите, подружитися з конем зовсім не складно, особливо, якщо ви зможете щиро полюбити цю прекрасну, розумну і благородну тварину. Адже коні дуже сильно відчувають енергетику людини, і їх неможливо обдурити, якщо ви будете нещирими.

Ми в соц. мережах:
Телефони:
Ми працюємо:
ПН-НД: 10:00-17:00
Без вихідних
Пошта:
Стайня: