Описание
Marstall Zuchtmüsli – високоякісні мікси зернових пластівців, призначені для комплексного управління живленням племінних кобил і жеребців при розведенні. Досвідчені фахівці-конярі підтверджують їх успіх протягом багатьох років. Жеребець-виробник повинен бути в формі в сезон парування, так як стан здоров'я може вплинути на його лібідо. Збалансована дієта з додаванням Zuchtmüsli необхідна для підтримки плодючості. Корм Zuchtmüsli надає охолоджуючий ефект на коней і допомагає зберігати загальне добре самопочуття.
Zuchtmüsli - ідеальний корм для коней, яким необхідно набрати форму до і під час сезону парування. За своїми поживними властивостями він також підходить вагітним і годуючим кобилам.
Особлива увага повинна приділятися харчуванню племінних кобил під час останнього триместру вагітності та в період годування. Починаючи з 8-го місяця правильне харчування необхідно кобилі, щоб майбутнє лоша отримало все найкраще, входячи в життя Marstall Zuchtmüsli - найкраще рішення для конезаводчиків, що забезпечує коней максимальною турботою і необхідним харчуванням.
Племінним кобилам можна давати Zuchtmüsli до покриття, підтримуючи їх на піку форми, а також до і під час годування. Раціон можна щомісяця адаптувати, щоб він відповідав кожній фазі (див. Рекомендації з харчування). Легко засвоювані гідротермічно подрібнені злакові пластівці допомагають травленню кобили при підготовці до пологів, дають їй енергію і силу.
Після народження лошати для здорового росту необхідні енергія і добре самопочуття, а це, в свою чергу, означає, що кобила повинна забезпечити його всіма найважливішими поживними речовинами. Потреба в протеїні, амінокислотах, вітамінах, мінералах і мікроелементах багаторазово збільшується. Zuchtmüsli задовольняє всім цим вимогам.
Годування кобил низькоякісним кормом може привести до проблем у розвитку лошат і мати негативний вплив на вироблення молока для годування - як в кількісному, так і в якісному відношенні. Коню необхідно давати marstall Zuchtmüsli на додаток до фуражу (сіна) до повного переходу лоша на твердий корм.
Інформаційний центр:
Правильне харчування племінних кобил здійснюється в кілька фаз; починати слід до того, як жеребець покриє кобилу. Протягом цього підготовчого періоду найкращим чином показали себе корми, що містять амінокислоти, бета-каротин і протеїн. Вагітним кобилам можна давати корми з підвищеним вмістом вітамінів і мінералів до 7-го місяця вагітності.
На 7-му місяці починається інтенсивний ріст плода. Плід не може отримати те, чого немає у його матері. Важливо, щоб вагітна кобила протягом цього періоду була забезпечена оптимальною кількістю вітамінів, амінокислот і мікроелементів. Після пологів настає фаза годування (1-3 місяці), цей напружений час для кобили, критичне для її метаболізму. Для виробництва молока і збереження енергії необхідна достатня кількість протеїну, амінокислот і мікроелементів. Пріоритетом є захист кобили, щоб резерви її організму не опинилися виснажені в кінці цього періоду .
Типовий аналіз:
- Інгредієнти:
- пластівці ячменю 25%, пластівці кукурудзи 20%, пластівці вівса 15%, жмихове борошно сої 10%, пшеничні висівки в гранулах 8%, жмихове борошно льону 5%, патока 4%, пивні дріжджі 4%, жмихове борошне рапсове 2%, карбонат кальцію 1,5%, хлорид натрію 0,5%;
- Склад та енергетична цінність (на кг):
- Легко засвоюваний сирий протеїн 11,50%, Неочищений жир 3,20%, Грубі волокна 5,90%, Сира зола 6,30%, Теоретично засвоювана енергія (D.E) 12,50 мДж;
- Основні елементи:
- Неочищений протеїн (RP) 15,50%, Кальцій 0,95%, Фосфор 0,45%, Натрій 0,25%, Магній 0,27%;
- Амінокислоти:
- Лізин 0,75%, Метіонін 0,21%;
- Жиророзчинні вітаміни:
- Вітамін A (з'єднання вітаміну A) 18.000,00 МЕ, Вітамін D3 1.500,00 МЕ, Вітамін E (з'єднання вітаміну E) 400,00 мг, Вітамін K3 (з'єднання менадіон-нікотинамід бісульфіту) 5,00 мг;
- Водорозчинні вітаміни:
- Вітамін С (L(+)-чистя аскорбінова кислота) 80,00 мг, Вітамін B1 (чистий тіамін мононітрат) 12,00 мг, Вітамін B2 (з'єднання рибофлавіну) 8,00 мг, Вітамін B6 (чистий пірідоксолгідрохлорид) 10,00 мг, Вітамін B12 (з'єднання вітаміну B12) 50,00 мг, Біотин (з'єднання біотину) 360,00 мг, Фолієва кислота (з'єднання фолієвої кислоти) 8,30 мг, Холінхлорид (з'єднання холінхлориду) 280,00 мг, Пантотенова кислота (з'єднання кальцій-D-пантотена) 18,00 мг, Нікотинова кислота (з'єднання нікотинової кислоти) 35,00 мг;
- Мікроелементи:
- Залізо (моногідрат заліза-(ll)-сульфат) 230,00 мг, Мідь (сульфат-(ll)-міді, пентагідрат) 28,00 мг, Цинк (оксид цинку) 150,00 мг, Марганець (оксид-(ll)-марганцю) 120,00 мг, Йод (йодат кальцію, гексаедричний) 0,80 мг, Селен (селенит натрію) 0,50 мг, Бета-каротин (з'єднання бета-каротину) 50,00 мг.