Стайня

«Royal Horse» – ідеальне місце для ваших коней!

Коні –це не просто тварини. Це по-справжньому вірні друзі, без яких, ми впевнені, ви вже не уявляєте своє життя. І якщо ви хочете, щоб ваш кінь залишався міцним, здоровим і радував вас, тоді у «Royal Horse» є прекрасна пропозиція саме для вас.

Хто ми

Всього в тридцяти кілометрах від Києва по Житомирській трасі знаходиться наша стайня, де вам запропонують комплекс послуг з утримання коней на вищому рівні. Але у нас не просто стайня в прямому сенсі цього слова. Це щось більше. Те, що безумовно прийдеться вам до душі 

Для тварин ми забезпечуємо повноцінний пророблений раціон, що складається з плющеного вівса і сіна. Працює мийка для коней – ваша тварина завжди буде в чистоті. Також є відкритий манеж, де тварини можуть вільно прогулюватися або ж ви можете покататися на коні на території. З нами ви будете на сто відсотків упевнені, що ваш кінь в руках справжніх професіоналів, які дійсно люблять тварин і точно знають, як за ними правильно доглядати, піклуватися і створювати найбільш комфортні умови для життя. На території комплексу знаходиться 12 прекрасних левад з площею від 70-ти до 150-ти метрів на одного коня. Тут ми щодня вигулюємо і випасаємо тварин, щоб вони проводили якомога більше часу на свіжому повітрі, відчували себе вільними і міцнішали день у день. «Royal Horse» – це ідеальні умови утримання!

Невелика плата за те, що ваш кінь буде в надійних руках відповідальних професіоналів, які мають багаторічний досвід і готових зробити все, аби в «Royal Horse» тварини почували себе комфортно.

Ідеальне проведення часу для вас

Тут спеціально для вас обладнані комфортабельні кімнати відпочинку, де ви можете просто розслабитися або провести час з друзями Зовсім поруч знаходиться прекрасне озеро, а відразу ж за стайнею – найчистіший ліс, прогулюватися яким на коні – ні з чим не зрівнянне задоволення. Свіже повітря, густі крони дерев, які рятують від літньої спеки і від холодних вітрів восени. Тільки ви, ваш вірний кінь і первозданна природа. Чи може бути щось краще цього?

Також в розпорядженні «Royal Horse» є спорт-маратон і надаються прекрасні карети. Дивно, але те, що в Європі практикується вже десятки років, в нашу країну прийшло тільки недавно. Але повірте, поїздка в кареті – це ні з чим не порівнянне задоволення, яке буквально повертає вас в епоху Середньовіччя, старих королівств і палацових авантюр. 

Безперечно варто спробувати! У нас також є власні упряжні коні для драйвінгу 

– слухняні і спокійні. 

З нами комфортно

«Royal Horse» знаходиться за 50 метрів від траси. Оптимальна відстань, так як вам не доведеться довго добиратися по бездоріжжю до комплексу, але при цьому гулу машин абсолютно не чутно. Тут панує умиротворення і спокій – саме те, чого так не вистачає жителю сучасного мегаполісу.

Приїжджайте до нас в гості, привозьте своїх улюбленців в нашу стайню. Досвідчені фахівці з радістю приймуть їх і забезпечать настільки комфортні умови і професійних догляд, наскільки це взагалі можливо. І вам теж не доведеться нудьгувати! 

Будь-які додаткові питання ви можете задати нашим адміністраторам по телефону

МИ В СОЦ. МЕРЕЖАХ:1
ТЕЛЕФОНИ:
МИ ПРАЦЮЄМО:
ПН-НД: 10:00-17:00
Без вихідних
ПОШТА:
СТАЙНЯ: