Прокат коней та кінних екіпажів

Машини, багатоповерхівки, комп’ютери, пил і не найчистіше повітря – це незмінні атрибути сучасного міського життя. До них легко звикаєш, однак час від часу кожен міський житель мріє виїхати на природу. Ми пропонуємо вам кілька варіантів приємного відпочинку на свіжому повітрі в зручний для вас час в зручному місці, що знаходиться недалеко від міста.

Кінні прогулянки

Кінні прогулянки на свіжому повітрі – це чудова можливість відпочити від суєти і, разом з тим, активно провести час. Залежно від пори року, ваших побажань і досвіду верхової їзди наші інструктори допоможуть підібрати оптимальний маршрут за доступною ціною. Це може бути прогулянка лісом, у полі або по берегу озера – пейзажі абсолютно різні, проте будь-який з маршрутів дозволить вам зануритися в тишу природи і насолодитися спілкуванням з одним із найрозумніших і благородних тварин – конем. Досвід верхової їзди мати зовсім не обов’язково.Якщо ви сідаєте в сідло вперше, наші інструктори обов’язково проведуть інструктаж, і потім будуть супроводжувати вас під час всієї прогулянки, допомагаючи освоїтися в сідлі і оволодіти базовими навичками верхової їзди. А добре навчені і слухняні конячки підійдуть як дорослим, так і дітям!

Вартість: 450 грн/академічна година, будні дні

Вартість: 500 грн/академічна година, вихідні дни

Замовити кінну прогулянку, заняття з верхової їзди, або прогулянку на маратоні ви можете за телефоном: +38(096) 162-20-38

Школа верхової їзди Royal Horse

Якщо ви мрієте не просто покататися, а навчитися відчувати коня і управляти ним, то до ваших послуг наша Школа верхової їзди. Це можливість не тільки активно відпочити на свіжому повітрі і поліпшити настрій, але і отримати необхідне для міцного здоров’я фізичне навантаження. Адже під час верхової їзди опрацьовуються всі основні м’язи людського тіла, поліпшується м’язовий тонус,
спостерігається позитивний вплив на дихальну і травну системи. Недарма по всьому світу створюються іпотерапевтичні центри, в яких коні стають безпосередніми помічниками лікарів. Так що систематичні заняття верховою їздою не просто приємні, а й дуже корисні для здоров’я.В школу Royal Horse приймаються як діти, так і дорослі з будь-яким рівнем підготовки. Наші досвідчені тренери розроблять індивідуальну програму навчання, допоможуть подолати страхи і сумніви, навчать розуміти поведінку коней та краще відчувати своє тіло. Величезна кількість премудростей відкриється для вас на цьому захоплюючому шляху!

Вартість: 1 заняття – 500 грн/год; абонемент на 10 занять – 4000 грн.

Прогулянки на кареті або маратоні

У нас ви також можете покататися на легкому спортивному маратоні, в якому можуть розміститися до 6 чоловік. Неперевершені відчуття від такого незвичайного відпочинку запам’ятаються вам та вашим близьким надовго! Романтична прогулянка, цікава фотосесія, доповнення весільної церемонії. За попередньою домовленістю ми можемо оформити маратон у відповідності до ваших побажаннь, обумовити час і маршрут, і ось він – незабутній відпочинок до ваших послуг!

Драйвінг на спорт. маратоні: 1500 грн/60 хв.

Драйвінг на спорт. маратоні: 2300 грн/90 хв.

Весільна карета: 3000 грн/год (мінімальне замовлення 2 години)

Фотосесія на кареті: 3000 грн/60 хв

Фотосесія з конем: 450 грн/60 хв 1 кінь

Фотосесія з конем: 800 грн/60 хв 2 коня

МИ В СОЦ. МЕРЕЖАХ:
ТЕЛЕФОНИ:
МИ ПРАЦЮЄМО:
ПН-НД: 10:00-17:00
Без вихідних
ПОШТА:
СТАЙНЯ: