Заказать конную прогулку, занятия по верховой езде, или прогулку на маратоне вы можете по телефону: +38(096) 162-20-38

 • Royal Horse
 • Услуги
 • Прокат лошадей и экипажей

Прокат лошадей и экипажей

Машины, высотки, компьютеры, пыль и не самый чистый воздух - это неизменные атрибуты современной городской жизни. К ним легко привыкаешь, однако время от времени каждый городской житель мечтает выехать на природу. Мы предлагаем вам несколько вариантов приятного отдыха на свежем воздухе в удобное для вас время в удобном месте, находящемся не далеко от города.

 • Кінні прогулянки

  Кінні прогулянки на свіжому повітрі - це чудова можливість відпочити від суєти і, разом з тим, активно провести час. Залежно від пори року, ваших побажань і досвіду верхової їзди наші інструктори допоможуть підібрати оптимальний маршрут за доступною ціною. Це може бути прогулянка лісом, у полі або по берегу озера - пейзажі абсолютно різні, проте будь-який з маршрутів дозволить вам зануритися в тишу природи і насолодитися спілкуванням з одним із найрозумніших і благородних тварин - конем. Досвід верхової їзди мати зовсім не обов'язково.Якщо ви сідаєте в сідло вперше, наші інструктори обов'язково проведуть інструктаж, і потім будуть супроводжувати вас під час всієї прогулянки, допомагаючи освоїтися в сідлі і оволодіти базовими навичками верхової їзди. А добре навчені і слухняні конячки підійдуть як дорослим, так і дітям!

  Вартість: 450 грн/академічна година, будні дні

  Вартість: 500 грн/академічна година, вихідні дни

  Замовити кінну прогулянку, заняття з верхової їзди, або прогулянку на маратоні ви можете за телефоном: +38(096) 162-20-38

 • Школа верхової їзди Royal Horse

  Якщо ви мрієте не просто покататися, а навчитися відчувати коня і управляти ним, то до ваших послуг наша Школа верхової їзди. Це можливість не тільки активно відпочити на свіжому повітрі і поліпшити настрій, але і отримати необхідне для міцного здоров'я фізичне навантаження. Адже під час верхової їзди опрацьовуються всі основні м'язи людського тіла, поліпшується м'язовий тонус, спостерігається позитивний вплив на дихальну і травну системи. Недарма по всьому світу створюються іпотерапевтичні центри, в яких коні стають безпосередніми помічниками лікарів. Так що систематичні заняття верховою їздою не просто приємні, а й дуже корисні для здоров'я.

  В школу Royal Horse приймаються як діти, так і дорослі з будь-яким рівнем підготовки. Наші досвідчені тренери розроблять індивідуальну програму навчання, допоможуть подолати страхи і сумніви, навчать розуміти поведінку коней та краще відчувати своє тіло. Величезна кількість премудростей відкриється для вас на цьому захоплюючому шляху!

  Вартість: 1 заняття – 500 грн/год; абонемент на 10 занять – 4000 грн.

 • Прогулянки на кареті або маратоні

  У нас ви також можете покататися на легкому спортивному маратоні, в якому можуть розміститися до 6 чоловік. Неперевершені відчуття від такого незвичайного відпочинку запам'ятаються вам та вашим близьким надовго! Романтична прогулянка, цікава фотосесія, доповнення весільної церемонії. За попередньою домовленістю ми можемо оформити маратон у відповідності до ваших побажаннь, обумовити час і маршрут, і ось він - незабутній відпочинок до ваших послуг!

  Драйвінг на спорт. маратоні: 1500 грн/60 хв.

  Драйвінг на спорт. маратоні: 2300 грн/90 хв.

  Весільна карета: 3000 грн/год (мінімальне замовлення 2 години)

  Фотосесія на кареті: 3000 грн/60 хв

  Фотосесія з конем: 450 грн/60 хв 1 кінь

  Фотосесія з конем: 800 грн/60 хв 2 коня

 

мы в сетях:
Телефоны:
Часы работы:
ПН-СБ: 10:00-19:00
ВС: 10:00-18:00
Почта:
Конюшня: