ПЕРШЕ ЗНАЙОМСТВО З КОНЕМ: ЯК ВИКЛИКАТИ ДОВІРУ ТА НАЛАГОДИТИ КОНТАКТ

Багато хто навіть маючи величезне бажання навчитися їздити верхи, відчувають страх і сумніви. Найкращий спосіб позбутися їх – записатися до школи верхової їзди, в якій вам допоможуть досвідчені тренери. Але перш ніж сісти в сідло, вам необхідно познайомитися з конем, потоваришувати з ним. І повірте, процес знайомства буде не менш цікавим, ніж сама верхова їзда.

І так, ви прийшли з тренером до коня, на якому навчатиметеся верховій їзді. Навчальні коні, як правило, дружелюбно налаштовані. Підходьте до коня повільно без різких рухів. Завжди підходите тільки спереду, адже ззаду в неї сліпа зона, а людина, що виникла з нізвідки, може злякати коня, і отримати удар копитами. Поговоріть з конем, скажіть їй кілька лагідних слів, говоріть спокійно, але при цьому впевнено. Нехай Кінь звикне до вашого голосу, запам’ятає його.

Заздалегідь підготуйте ласощі для коня. Це може бути яблуко, морква, шматочок цукру, курага чи сухар. Але краще, звичайно, уточнити вашого тренера, що саме любить коня. Обережно простягніть руку долонею вгору, стиснувши пальці, і пригостить коня. Після частування кінь, швидше за все, почне вас обнюхувати. Їй потрібно запам’ятати ваш запах, розрізняти його серед інших, і повірте, вона вас уже ніколи не сплутає з кимось іншим.

Тепер ви можете погладити коня, ласкаво потріпати або почухати його шию, адже ці тварини дуже люблять ласку. Можете вважати, що ви потоваришували, якщо кінь дозволяє вам чіпати її морду, особливо область біля очей і вух.

Також ми рекомендували б вам почистити коня – це неймовірно цікавий процес, при цьому для нього дуже приємний. Адже прояв турботи – це найкращий спосіб налагодити контакт та потоваришувати з конем.

Як бачите, подружитися з конем зовсім не складно, особливо, якщо ви зможете щиро полюбити цю прекрасну, розумну і шляхетну тварину. Адже коні дуже відчувають енергетику людини, і їх неможливо обдурити, якщо ви будете нещирими.

МИ В СОЦ. МЕРЕЖАХ:1
ТЕЛЕФОНИ:
МИ ПРАЦЮЄМО:
ПН-НД: 10:00-17:00
Без вихідних
ПОШТА:
СТАЙНЯ: